השלוליה

שלום לכם אנשים אי-שם. כל מיני דברים לי אליכם:

  • בקרוב יהיה אתר גדול ויפה לאינפקציה. בזכות כל מיני אנשים טובים יהיו בו כל מיני חומרים מרתקים, אבל יש מישהי אחת שרק בזכותה הדבר הזה יעלה לאוויר. אבל לזה עוד נגיע בעתיד. בינתיים, המישהי הזאת, שמה בישראל הוא סנדי והיא מכינה פונטים להנאתה, בעיקר בעברית ולפעמים באנגלית. יש לה אתר חדש שבו הפונטים האלה יהיו מרוכזים ואני ממליץ בחום לבקר בו:

השלוליה

  • לעמית ארז יש אתר מגניב שכבר סיפרתי עליו שהוא הצטרף למשפחת הדוט.קום ובו הוא משתף אתכם בהקלטות מהופעותיו השונות. השבוע הועלו לא פחות מ-5 שירים חדשים מתוך 2 הופעות: אחת בפאב ה"רוטס" בת"א ביום שלישי השבוע, והשניה עם עמרי לוי ורותם אור ב"ארט ספייס" לפני חודש בדיוק. תוכלו למצוא שם שני קאברים לניקו ורוברט וויאט. וגם – שיר שעמית מבצע פעם ראשונה לבדו, Fortuna. השיר נכתב עבור ההרכב שאיתו עמית הופיע לפני שלוש שנים בהיינקן הבימה קלאב. ועכשיו גשו לאתר כדי להוריד את השירים:

עמית ארז דוט קום

  • כבר כתבו על הדיסק של יורגנסון פה ושם. הנה לינק נחמד שרוי שלח לי:

אלטרנטיבה על קצה המזלג (YNET)

  • לסיום, משהו בענייני שידורים ברדיו. בשבוע הבא חוזרת התכנית שלי ברדיו קול נתניה 106FM, אבל שינו את השעה ואת היום, אז החלטתי לשנות גם את השם. לפחות למשך הקיץ, סמנו ביומנים:

"רעש לבן", יום שלישי, 18:00-20:00
לפני שיצאנו לפגרה, התכנית התחילה סדרה של ספיישלים בנושאים שונים ועם אורחים:
יורגנסון התארח, היה ספיישל באנגל וחברים עם ארז וספיישל Pאנק עם רוי. בתכנית הקרובה יהיה ספיישל אלקטרו-פופ (איתי) ובהמשך אנסה להביא עוד חברים לספיישלים מעניינים.
הקונכיה תצא לחופשה במהלך חודש אוגוסט.
זהו. המשך קיץ קריר ונעים.

1 thought on “השלוליה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *