שרית שצקי
קלידנית לשעבר
1976

 

שרית נולדה ב-23.4.1976 בירושלים ובגיל 4 עברה לתל אביב, (בכדי להשתלב בסצינה המתפתחת מבעוד מועד, אלא מה). בגיל 6 החלה לנגן בפסנתר ועד מהרה אובחנה כילדה מחוננת, ניגנה בתחרויות וקיבלה מלגות שונות. 8 שנים חלפו להן, והילדה המוצלחת גילתה את הפּאנק והמטאל. את גילאים 16-18 בילתה בין השאר כסולנית להקת אנוס, שהשתייכה לגל הפאנק הראשון שפשה בארץ לקראת אמצע שנות ה-90.

את ירון שראל הכירה מעבודתם המשותפת בדלפי, חדר החזרות שהפך לבית של אינפקציה לתקופה, והפכה לאחת מהחבר'ה. בשנת 1998 , בזמן הקלטת 'ככה מפנקים', ניר חיפש ללא הצלחה אחר קלידן שיחליף אותו בהופעות כדי שיוכל להיות סולן כמו שצריך, בדיוק אז חזרה שרית משנה בחו"ל וקיבלה את ההצעה בשמחה, חזרה לנגן,הצטרפה לאינפקציה ועזרה לשחרר את ניר לחופשי על הבמה ולגאול אותו מנטל הקלידים עד פרישתה בסוף 1999, "היה ממש כיף, עד שנמאס לי לסחוב ת'קורצווייל" (המקלדת של ניר). לפחות זו הסיבה הרשמית. מה שלא היה, נגמר בטוב, ושרית מספרת כי עד היום אינפקציה היא אחת הלהקות האהובות עליה.

ב-2000-2002 הייתה חברה במטבוחה, להקתו השניה של גיא בן-שטרית, כקלידנית. עד תחילת 2005 הספיקה גם לשיר חודשים מספר בלהקת אנרגיה חולנית, של אריה פיין, ובהרכבים שונים.

המוסיקה האהובה עליה היא "כל מה שטוב ונעשה בכשרון ועם מעוף אומנותי, בכל סגנון, מהדברים המתוחכמים ביותר ועד לשירים עם 2 אקורדים ושירה רועדת והכי הכי - דיסטורשנים!".  Mr. Bungle ומייק פאטון על כל גלגוליו, Radiohead, Pixies, באך, Prodigy (השניים הראשונים), System Of A Down, Pantera, ביורק ועוד, והכי היא שונאת את Evanescence.

בנוסף לכישוריה המוסיקליים עוסקת שרית גם בריקוד, ובין השאר היא חברה בקבוצת שקטק. בזמנה החופשי עובדת שרית לאיטה על חומר מקורי שאולי יראה אור ביום מן בימים.

אפשר לקרוא ראיון עם שרית שכולל גם הקלטות בלעדיות באתר קיוב.