גב"ש
גיא בן שטרית
גלידה באר שבע
גיטריסט
מנהיג
אנימטור

נולד ב-12.12.1972 באם המושבות (איך לא?). עוד בילדותו היה מתופף על כל מה שלא זז (למשל - סירים), אך מעולם לא למד תופים (למעט שיעור או שניים מדי פעם אצל מורים שונים), או מוסיקה בכלל, בצורה מסודרת. את הבסיס לנגינה בגיטרה למד מחברים ומכאן והלאה המשיך לבדו.

דרכו המוסיקלית היא במילותיו "מה שכל אחד עבר עם עיקומים כאלו או אחרים" וכללה אמנון כגון Adam and the Ants, Pink Floyd, A-Ha, Depeche Mode, Pixies, Jane’s Addiction, Lush, Cocteau Twins, Ministry, זאקיר חוסיין, ו-Godflash.

בשנת 1990 היה חבר בלהקת אלצהיימר, עליה מרחיב עץ המוסיקה של Qube ומספר שהייתה להקת רוק (חריג משהו, לא?).

ליום הולדתו ה-18 קיבל מתנה את ניר טרטר - "עשיתי מסיבה בבית וחברים משותפים הביאו לי ת'יצור". מאוחר יותר באותה השנה חוה שברון לב בעקבותיו כתב את שירו הראשון - זכוכיות על הלשון. את השיר ביצעה במקור להקתו אלצהיימר (1990-1991) אשר עד מהרה טבעה בין חולות הזמן (עליה מרחיב עץ המוסיקה של Qube ומספר שהייתה להקת רוק). המשך צד זה של הסיפור מקביל לסיפור הלהקה.

ב-1997 הקים את להקת מטבוחה עם כמה מחברי אינפקציה ומוסיקאים אחרים שניגנו יצירות אינסטרומנטליות שכתב. מאוחר יותר הצטרפה יעל קראוס ושרה שירים שכתב באנגלית. בשנת 2002 ההרכב דעך ולא שב לפעילות על אף נסיונותיו של גיא להחיותו.

הרכב אחר שהקים גיא (וחשוב להדגיש - לא גלגול מאוחר של מטבוחה, כפי שנהוג לספר) הוא אטליז, עם הסולנית/קלידנית מאיה דוניץ שתחילת 2004 עזבה בכדי לפנות זמן לעבודה על חומר מקורי שלה, ואת מקומה תפסה שרית שצקי, קלידנית מטבוחה בעבר, עד אמצע 2005. סולנית הלהקה כיום היא לי טריפון.

מלבד מוסיקה מפנה גיא זמן רב לאנימציה, אהבתו השניה ("וממנה אני גם מרוויח כסף לא רק מוציא"). הוא יוצר אנימצית תלת מימד ומתמחה בדמויות. עבודתו הנגישה ביותר היא פרק האנימציה שעשה ב'צ'ונט לי' - סדרת הקונג-פו של ניר וקסמן, שותפו לדירה דאז, ואסף ליבני, שביים את זכוכיות וסרט של סקס ("זה מאוד אני, יזהו את זה בקלות"). 8 פרקי הסדרה (באורך 5-7 דקות האחד) שודרו בעבר בערוץ ביפ, וכיום הם מוקרנים מדי פעם ברצף בסינמטק, וגם ניתן למצוא אותם בספרית האוזן השלישית בפורמט DVD.

כיום מתגורר בת"א ולמחיתו עובד כאנימטור בפרילנס, מזין 2 מהלהקות בטובות בארץ, וחושב על העתיד, או על ההווה.